yükleniyor

KUZU PİRZOLA KG

MSM
  • Satış Fiyatı :
  • 45,99TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
24010013
Marka :Migros Et
MSM

Ürün Açıklaması

 Kuzu Pirzola;   sağlıklı bir et  çeşididir. Migros müşterilerine ulaşana kadar 240 kontrolden geçmiştir. Migros'ta et ve sakatatın kalitesi doğru ve kaliteli ham madde seçmekle başlar. Migros'ta soğuk zinciri sağlanarak depolanan et ve et ürünleri , günlük sevkiyat sonucu taze olarak Migros müşterilerine ulaşır.

 

Ham madde temininden, kesim ve soğutmaya, üretim, depolama ve dağıtımdan mağazada satışına kadar tüm süreçler Migros Kalite Yönetim Sistemi denetimlerinden geçmektedir. Kaynağı belli ham maddeler Bakanlık onaylı ve Migros Kalite Sistemi denetiminden geçmiş çiftlik ve tedarikçilerden temin edilir.
Hayvanların yasal mevzuata uygun olarak rapor ve canlı kontrolleri veteriner hekimler tarafından yapılır. Kesim sonrasında dana-kuzu karkas, sakatatlar ve kesilmiş olarak tedarikçilerden temin edilen ham maddeler tesise kabul sürecinde veteriner hekimler tarafından yüzde 100 kontrol edilir.

 

Kesilen ham maddeler uygun koşullarda (0-4 ° C) soğutularak depolanır. Soğutulmuş ham maddeler günlük olarak hijyenik ortamda, gıda güvenliği kurallarına uygun olarak parçalanır ve modern yöntemlerle paketlenir. Gıda güvenliği kapsamında yürütülen çalışmaların etkinliği, üretim süreci ve son üründe laboratuvar analizleri ile (mikrobiyolojik, kimyasal, duyusal, fiziksel) kontrol edilmekte ve doğrulanmaktadır.

 

Üretim tesislerinde tüm süreçler Gıda Güvenliği Sistemleri ’ne uygun olarak yürütülmekte olup Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından belgelenmiştir. Tesislerde üretilen et ve et ürünleri gıda güvenliği kurallarına uygun olup soğuk zincir sağlanarak soğutuculu araçlarla mağazalara sevk edilmektedir. Depolama ve sevkiyat sırasında ürün sıcaklığı takip edilmekte ve otomatik olarak kayıt altına alınmaktadır. Migros mağazalarındaki et ve et ürünleri, usta kasaplar tarafından gıda güvenliği kurallarına göre hazırlanmakta ve satışa sunulmaktadır.

 

 Kuzu pirzola nın en lezzetli ve en çok tercih edilen pişirme şekli mangaldır. Türk damak tadına çok uygun olan mangalın püf noktalarını biliyor musunuz?

 

Mangalınız ister derin hazneli ister kebap mangalı olsun kömürün seçimi, yakılması ve pişirmeye başlanacak zaman çok önemlidir. Kömürün yakılması esnasında koku veren yanıcı ürünler (benzin, kolonya vs) kullanılmasından kaçınılmalıdır. Bu tür maddeler pişireceğiniz ürünlere etki eder ve zararlıdır. Mangal yakmak için en iyi seçenek kağıt ve çıradır. Buruşturulmuş kağıtlar üzerine, uçları merkezde birleşecek şekilde ince uzun kesilmiş çıraları yerleştirdikten sonra kömürlerin üste dizilmesi en iyi yakma metodlarından biridir. Etler mangalın çok ateş çıkardığı zamanda pişirilmemelidir. Etlerin pişirilmesi öncesinde iri kömür parçaları kırılarak mangala düzgün bir şekilde yayılmalıdır. Mangal tabanında boşluklar kalmamalı ve bir pişirme alanı oluşturulmalıdır. Kömürler bir süre bu şekilde yandıklarında gri bir kül örtüsü ile kaplanırlar. Bu aşamadan itibaren pişirmeye başlamak en doğru zamanlama olacaktır.

 

Migros kalite ve güvencesiyle satılan  Kuzu Pirzola’yı   Migros Sanal Market'in  Açık Kuzu Eti  reyonundan satın alabilir, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Lezzet Sihirbazı

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sepet Önerileri
 
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM