yükleniyor

TURSİLMATİK ÇAMAŞIR DETERJANI LEYLAK BAHÇESİ COLOR 10 YIKAMA 1,5 KG

MSMTURSİLMATİK ÇAMAŞIR DETERJANI LEYLAK BAHÇESİ COLOR 10 YIKAMA 1,5 KG
  • Satış Fiyatı :
  • 6,90TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
30130306
Marka :Tursil
MSM

Ürün Açıklaması

 Tursilmatik Çamaşır Deterjanı Leylak Bahçesi Renkli  hem ekstra beyazlık hem de mis gibi koku verir. İlkbaharda leylak çiçeklerinin kokusuna ve esintisine sahiptir. Özel formülü defalarca yıkamadan sonra bile  parlak beyazlık  sağlar. Ekonomik yıkama avantajı sunan konsantre Tursilmatik, en zor lekelerle de başa çıkar. Tursilmatik modern teknoloji ile üretilmiştir. İçeriğinde çamaşır suyu etkisi gösteren aktif maddeler bulunur. Bu sayede çamaşırlarınızın dokusuna kadar işler.


Tursilmatik içeriğindeki renk koruyucu etkisi ile çamaşırlarınızın renklerini korur ve ferah bir koku verir. Zorlu lekelerin kolayca çıkmasını sağlar. Aktif renk koruyucu sistemi sayesinde çamaşırlarınızın ilk günkü gibi parlak renklerinde kalmasını sağlar.


Konsantre formüle sahip Tursilmatik serisi, daha az atığa neden olacağı için çevreye karşı daha duyarlı. Tursilmatik konsantre serisinin formülasyonu, beyazlardaki ve renklilerdeki en zor lekelerle başa çıkabilmek için geliştirilen yeni yüzey aktif sistemi ile artık daha da güçlü!

Çamaşırlardan fermuarlı olanlara dikkat etmelisiniz. Eğer açık fermuar kalırsa diğer çamaşırlara zarar verebilir. Makinenizden daha uzun süre tam performans alabilmeniz için kullanım kılavuzunu dikkatli şekilde okumanız ve yazanları eksiksiz uygulamanız gerekmektedir.

 

Bu ürüne Migros Sanal Market  Toz Deterjanlar  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM