yükleniyor

SARAY ELDENELE KÜP GOFRET 200 GR

MSM
  • Satış Fiyatı :
  • 1,50TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
07161220
Marka :Saray
MSM

Ürün Açıklaması

 Saray Eldenele Küp Gofret 200 Gr. küp şeklinde doğramış lezzetli gofretlerden oluşan bir pakettir. Tazecik ve ağızda eriyen gofretinin arasındaki fındık kreması ile dayanılmaz bir lezzet sunan Eldenele küp gofreti ara öğünlerinizde, canınız bir şeyler atıştırmak istediğinde, evde, iş yerinde, ders çalışırken ve sevdiklerinizle sohbet ederken severek tüketebilirsiniz. İstediğiniz her yerde ergonomik paketi ile tüketime hazır olan gofretin paketinde bulunan kapama bandı sayesinde, açıldıktan sonra da ambalajının içinde tazeliğini uzunca süre korur.

Paketi açılan gofretlerinizin koruyucu bandı yoksa, yumuşamaması için hava almamasına özen göstermeniz gerekmektedir. Bunun için gofretlerinizi kapalı kaplarda, serin ve nemsiz ortamlarda muhafaza etmeniz önem taşımaktadır. Bunun için cam kavanozlar, vakumlu saklama kapları tercih edebilirsiniz. Çikolatalarınızı ya da çikolata kaplı gofretlerinizi saklarken şunları unutmamalısınız; ani sıcaklık değişimleri gofretlerinizin üzerindeki çikolata kaplamasını da etkileyecektir. Buzdolabında muhafaza etmek çikolatanın homojen yapısını kaybetmesine sebebiyet vermektedir. Bu da kakao yağının üste çıkmasından kaynaklanan beyazlamalara yol açar. Çikolatanın üzerinin beyazlaması bozulduğu anlamına gelmez fakat lezzet değişimleri yaratır. Bu sebeple çikolata saklanırken en uygun ortam serin, kuru ve kokusuz ortamlardır. 

Saray Eldenele Küp Gofret'i Migros Sanal Market'in Gofret kategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. 


MSM

Lezzet Sihirbazı

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sepet Önerileri
 
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM