yükleniyor

TIGER AKÜLÜ ARABA (+10 Money)

MSM
  • Satış Fiyatı :
  • 299,00TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
36019049
MSM

Ürün Açıklaması

 Elektrikli oyuncak standartlarına uygun olan Tiger Akülü Araba , 3-8 yaş kullanımı için uygundur. 35 kg. taşıma kapasitesine sahiptir. 65 cm eninde, 106,5 boyunda 65,5 yüksekliğindedir. 6 volt / 12 Ah Akü sistemi bulunmaktadır. Sahip olduğu termoprotector otomatik sistem teknolojisi yani otomatik sigorta sistemi ile aşırı ısınma önlenerek yüksek düzeyde güvenlik verir. Akülü araba, 6 volt şarj cihazı ile birlikte sunulmaktadır. Akülü arabanın 6 elektronik sesli direksiyon sistemi bulunmaktadır. 4 km hız/saat gücündedir.

Unutmayın; akülü araba alırken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri satış sonrası hizmet tir.

Tiger Akülü Araba'nın, Türkiye genelinde 400 noktalı satış sonrası teknik servis vardır. Ürün, 2 yıl Sanayi Bakanlığı /Servis garantilidir.

Çocuklar, en büyük hayallerinden biri olan akülü araba keyfini bu ürün ile güvenle yaşayabilir ve eğlenceli saatler geçirebilirler.

Migros Sanal Market Oyuncaklar  kategorisinden ulaşabileceğiniz Tiger Akülü Araba'yı, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile  yaparak aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

+10 Money hediye! 24 Nisan – 7 Mayıs 2014 tarihleri arasında Migros veya Migros Sanal Market’ten kayıtlı Money Club kart, Money Bonus veya Money Club kart özellikli diğer kartlarınızla bu katalogdaki Money Topla Ürünleri’nden kazanacağınız Money’lerin son kullanma tarihi 30 Haziran 2014’dür. Kazanılan Money’ler iki gün içerisinde karta yüklenecektir.Money Topla Ürünleri’nden en fazla 100 Money kazanılabilir.Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır.Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kart’lar kampanya kapsamına dahil değildir. Aynı Money Topla ürünlerinden günde 25 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için Money tutarı yüklemesi yapılmayacaktır. Kampanya dönemi boyunca 50 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için 50 adet ürün alımına kadar Money kazanılmaktadır. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sepet Önerileri
 
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM