yükleniyor

PERSİL JEL ÇAMAŞIR DETERJANI COLOR 33 YIKAMA

MSMPERSİL JEL ÇAMAŞIR DETERJANI COLOR 33 YIKAMA
  • Satış Fiyatı :
  • 22,90TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
30539545
Marka :Persil
MSM

Ürün Açıklaması

 Persil Expert Jel Çamaşır Deterjanı Color yumuşaklığının formülüne sahiptir.  Leke çıkarıcı enzimleri  sayesinde çamaşırlara derinlemesine etki yaparak ideal  hijyen  sağlar.  Ferah koku suyla bahardan gelen esintiyi çamaşırlarınıza getiriyor. Konsantre formüllüdür.

Çamaşırları kumaşın cinsine göre ayırırsanız narin çamaşırlarınızın zarar görmesini engellersiniz. Makinenizden daha uzun süre tam performans alabilmeniz için kullanım kılavuzunu dikkatli şekilde okumanız ve yazanları eksiksiz uygulamanız gerekmektedir.


Persil Expert Color'ın, yenilikçi formülüne lekeleri daha hızlı çıkarmak için 20 °C den itibaren aktif enzimler eklendi. Düşük sıcaklıklarda bile aktif hale gelen bu yeni enzimler sayesinde zorlu lekelerin bile üstesinden gelebilirsiniz. Çamaşırlarınızı ilk günkü gibi korur ve zarar vermez. Düşük sıcaklıkta makine çalıştırmak ekonomik anlamda size avantaj sağlar ve çevreye duyarlı bir ürün kullanmış olursunuz. Kısa süreli yıkama programını kullanmak aynı zamanda ev işlerinize ayırdığınız zamandan tasarruf ettirir.


Çamaşır yıkamayı daha pratik hale getiren bu ürüne Migros Sanal Market  Sıvı, Jel Deterjanlar  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM