yükleniyor

PERSIL EXPERT BAHAR FERAHLIĞI 5KG 33 YIKAMA

MSMPERSIL EXPERT BAHAR FERAHLIĞI 5KG 33 YIKAMA
  • Satış Fiyatı :
  • 20,75TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
30130373
Marka :Persil
MSM

Ürün Açıklaması

 Persil Gold Soğuk Aktif Çamaşır Deterjanı 5 Kg.  enerji ve para tasarrufu sağlar.  Düşük ısılarda  bile derinlemesine temizlik yapar,  lekeleri  yok eder. Parlak bir beyazlık ile temiz bir koku da verir.

Persil Expert’in bu yeni formülü ile düşük sıcaklıkta zorlu lekelerinizden kurtulabilirsiniz. 20 dereceden itibaren içeriğinde formül etkin hale gelir ve yeni bir enzim içerir. Düşük ısıda bile etkinleşen yeni enzim yıkamanın başından itibaren serbest kalarak lekeye nüfuz eder. Düşük sıcaklıkta yıkanan çamaşırlar giysilerinizin ilk günkü gibi kalmasını ve ev işlerinden tasarruf yapmanızı sağlar. Paranız cebinizde kalırken çevreye duyarlı bir ürün kullanmış olursunuz.


Çamaşırları makinenizin hacmine göre doldurmalısınız. Eğer fazla doldurursanız hem makinenin hem de deterjanın performansını düşürürsünüz. Makinenizden daha uzun süre tam performans alabilmeniz için kullanım kılavuzunu dikkatli şekilde okumanız ve yazanları eksiksiz uygulamanız gerekmektedir.


Bu ürüne Migros Sanal Market  Toz Deterjanla r kategorisinden ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM