yükleniyor

PRIL ÜÇLÜ GÜÇ SIVI BULAŞIK DETERJANI ELMA 675 GR

MSMPRIL ÜÇLÜ GÜÇ SIVI BULAŞIK DETERJANI ELMA 675 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 3,45TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 2,42TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
30619707
Marka :Pril
MSM

Ürün Açıklaması

 Pril 3'lü Güç Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 750 gr.  özellikle tencere ve tava gibi en zor  yağ lekelerinin  olduğu bulaşıklar için üretilmiştir. Üstün formülü ve yoğun kıvamı sayesinde bol köpük oluşturur ve fazla güç sarf etmeden temizlemenizi sağlar. Bulaşıklarda kalıntı kalmasına izin vermez ve parlaklık da sağlar. Yoğun kıvamı sayesinde sünger üzerinde uzun süre kalır ve bol, güçlü köpüğü sayesinde en zor yağları bile kolayca çözer. Pril, bulaşıkların yıkanmasında bütün işi üstlenerek fazladan güç sarf edilmesini önler. 

Pril’in yağ lekelerine ve kurumuş kirlere karşı etkili ve mükemmel temizlik yaratan yeni formülü sayesinde bulaşıkta kusursuz temizliğe ulaşabilirsiniz. Formülündeki aktif maddeler ve özel enzimlerin verdiği yoğun temizleme gücü sayesinde inatçı lekeler, yanmış yemek ve kurumuş nişasta kalıntılarından kurtulabilirsiniz. Aktif maddeler, lekeli yüzeye yapışır ve temas sağladığı kirleri söker. Enzimler ise kurumuş nişastalı yüzeylere yapışarak kalıntıları çözer ve kolayca çıkmalarını sağlar. Böylece Pril ile elde bulaşık yıkarken mükemmel temizlik için ovalamaya ve fazla güç harcamaya da gerek kalmaz.


Elma kokulu bu ürüne Migros Sanal Market  Elde Yıkama Ürünleri  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

PRIL ÜÇLÜ GÜÇ SIVI BULAŞIK DETERJANI ELMA 750 GR

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM