yükleniyor

PANTENE GÜÇLÜ VE PARLAK 2'Sİ 1 ARADA ŞAMPUAN 600 ML

MSMPANTENE GÜÇLÜ VE PARLAK 2'Sİ 1 ARADA ŞAMPUAN 600 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 11,90TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
34295139
Marka :Pantene
MSM

Ürün Açıklaması

 Pantene Güçlü Ve Parlak 2'si1 Arada Şampuan  saçlarınıza hacim verir ve besler. Daha yoğun, daha güçlü ve daha parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar. Şampuan ve saç kremi bir aradadır.


 Saçlarınızın hacimli olması  saç telinizin kalınlığı ve sayıca fazlalığıyla ilgilidir, sonradan değiştirilemez ancak daha hacimli görünmesi sağlanabilir. Bunun için hacim veren ürünler kullanmanın yanı sıra; saçlarınızın yıpranmış görüntüsünü engellemeniz gerekir. Düzenli bakım yapmak, saçlarınızı ılık suyla ve gün aşırı yıkamak, ıslakken fırçalamamak gibi önlemler alabilirsiniz.


Bu ürünü Migros Sanal Market'in  Şampuanlar  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

+1 Money hediye! 23 Temmuz – 5 Ağustos 2015 tarihleri arasında Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus ile bu katalogdaki Money Topla ürünlerinden kazanacağınız Moneyler 2 gün içerisinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015’e kadar kullanılabilecektir. Money Topla Ürünlerinden en fazla 100 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Aynı üründen günde en fazla 25 adet,kampanya boyunca ise 50 adet ürün alımında Money kazanılabilir. Her müşteri en fazla bir adet Money hediyeli ”Sana Özel Money ”ürünü alabilir. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM