yükleniyor

PERSIL TOZ ÇAMAŞIR DETERJANI VERNEL GÜLÜN BÜYÜSÜ KOKULU 8 KG

MSMPERSIL TOZ ÇAMAŞIR DETERJANI VERNEL GÜLÜN BÜYÜSÜ KOKULU 8 KG
  • Satış Fiyatı :
  • 24,75TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
30129518
Marka :Persil
MSM

Ürün Açıklaması

 Persil Matik Çamaşır Deterjanı Gold Vernel Gülün Büyüsü Etkili;  düşük ısılarda bile tam performans sağlayan  Soğuk Aktif  teknolojisine sahiptir. Bu sayede hem enerji hem de  para tasarrufu  sağlarsınız. Gül kokusunun yanında çamaşırlarınıza derinlemesine temizlik sağlar. 

Vernel Gülün Büyüsü ile Persil Expert; Persil’in gücünü Vernel’in uzun ömürlü tazeliğiyle birleştiriyor. Bu yeni teknoloji sayesinde Gülün Büyüsü’nün parfümü çamaşırlarınıza daha çok siner ve bu ferahlığı her giydiğinizde sizlere yaşatır. Persil Expert’in bu yeni formülü ile düşük sıcaklıkta zorlu lekelerinizden kurtulabilirsiniz. 20 dereceden itibaren içeriğinde formül etkin hale gelir ve yeni bir enzim içerir. Düşük ısıda bile etkinleşen yeni enzim yıkamanın başından itibaren serbest kalarak lekeye nüfuz eder.  Düşük sıcaklıkta yıkanan çamaşırlar  giysilerinizin ilk günkü gibi kalmasını ve ev işlerinden tasarruf yapmanızı sağlar. Paranız cebinizde kalırken çevreye duyarlı bir ürün kullanmış olursunuz. Yeni fomülü ile Persil’le çamaşır yıkamak artık çok daha zevkli!


Renkli çamaşırları yıkarken ters yüz etmek onları koruyacak ve renklerinin solmasını engelleyecektir. Makinenizden daha uzun süre tam performans alabilmeniz için kullanım kılavuzunu dikkatli şekilde okumanız ve yazanları eksiksiz uygulamanız gerekmektedir.


 Lekesiz temizlik, parlak beyazlık  ve   dayanılmaz kokusu ile bu ürüne Migros Sanal Market  Toz Deterjanlar  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM