8X4 Inspire Deodorant Sprey Kadın 150 Ml

8X4 Inspire Deodorant Sprey Kadın 150 Ml

Marka: 8X4
14,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

8X4 Inspıre Deodorant Sprey Kadın, hem parfüm hem deodorant içeriklidir. ''Sihirin kokunda'' sloanıyla tüketicisine ulaşan 8X4 gün boyu kuru kalmanızı ve ferah kokmanızı sağlar. Pudrasızdır ve kıyafetlerinizde leke bırakmaz. Çiçeksi ve sofistike bir kokudur. Inpire'ın sofistike kokusu, beyaz şeftalinin meyveli ve ferah açılışıyla başlar, yasemin ve nilüfer çiçeklerinin zengin notlarıyla son bulur. kendini gösterişli hissetmek isteyen kadınların kokusudur. Ciltle uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır.

8x4 1951'den bu yana mis gibi kokuları sizinle buluşturmaktadır. İlk olarak deodorant bir sabunla koku dünyasına giriş yapan 8x4 dünyadaki bütün koku zevklerine hitap eden çeşitleriyle tercih ediliyor.

Bu ürünü Migros Sanal Market'in  Deodorant reyonundan temin edebilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi