Axentıa French Press Desenli 800 Ml

Axentıa French Press Desenli 800 Ml

Marka: Axentia
29,90 TL
24,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Axentia French Press, pratik bir şekilde aromatik kahve ya da bitki çayı hazırlayabileceğiniz bir üründür. 800 ml'lik hacmi sayesinde bu üründe hazırladığınız içeceği, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca cam hazne üzerinde yer alan desenlerle, mutfağınızda ya da ofisteki masanızın üzerinde çay-kahve saatlerinizi keyifle hatırlayabilirsiniz.

French Press'te kahve yapıyorsanız eğer, kullandığınız suyun sıcaklık derecesinin 95 derecenin üzerinde olmamasına özen gösterin. Böylece kahveniz çok daha aromatik ve lezzetli olacaktır.

French Press'te kahve yapımı sırasında demleme süresi olduğunu biliyorsunuz. Bu sürede kahvenizin daha sıcak kalması için, french pressinizi sıcak su ile yıkayın. Böylece kahveniz soğumadan tadını çıkarabilirsiniz.

Axentia French Press'i, Migros Sanal Market   Pişirme Gereçleri reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.


Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi