Bebedor Desenli Kulplu Biberon 250 Ml

Bebedor Desenli Kulplu Biberon 250 Ml

Marka: Bebedor
30,50 TL
24,40 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?
  • Açıklama
  • Önerileriniz

Bebedor 250 ml. Desenli Kulplu Biberon, Migros Sanal Market’ten ulaşabileceğiniz, Bebek Bakım Araçlarından biridir.


250 ml. oranında besin alır. BPA içermeyen hammaddeden üretilmiştir. Ucundaki emzik 2 numaradır. Geniş ağız kulplu biberonlar gözeneksiz yapısı ile kir tutmaz. Kolay temizlenir. Kırılmaz.


Bebedor’un bu ürünündeki renkli ve desenli dizayn bebeğinizin ilgisini çeker. Kulpları bebeğinizin minik elleriyle kavrayabileceği ve kendi kendisini besleyebileceği şekilde tasarlanmıştır. Çantanızda, rahatlıkla içerisindeki besini dökmeden taşıyabilmeniz için seyahat pulu vardır ve kapaklıdır. Kaynatılabilir, steril edilebilir. (Kaynatırken ve ısıtırken kulpları çıkarılmalıdır) Bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir. Kapaksız şekilde mikrodalga fırında ısıtılabilir. 


Bebeğinizin en önemli beslenme araçlarından biri olan biberonları, her kullanımdan önce ve sonra emzik ucunu her yöne çekerek kontrol edin. Herhangi bir yıpranma belirtisinde emziği değiştirin.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi