Bebedor Geniş Ağızlı Kulplu Biberon 250 Ml

Bebedor Geniş Ağızlı Kulplu Biberon 250 Ml

Marka: Bebedor
35,50 TL
28,40 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?
  • Açıklama
  • Önerileriniz

Bebedor Ergonomik Geniş Ağızlı Kulplu 250 ml. Biberon, Migros Sanal Market’ten ulaşabileceğiniz, Bebek Bakım Araçlarından biridir.


250 ml. oranında besin alır. BPA içermez. Ucundaki emzik 2 numaradır. Gözeneksiz yapısı ile kir tutmaz, kolay temizlenir. Kırılmaz. Çantanızda rahatlıkla, içerisindeki besini dökmeden taşıyabilmeniz için seyahat pulu vardır ve kapaklıdır. Kaynatılabilir, steril edilebilir. Bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir. Kapaksız şekilde mikrodalga fırında ısıtılabilir. Geniş olan biberon emziği sayesinde bebeğe anne göğsünü anımsatır. Geniş boyunlu dizaynı ile de bebeğin kaşık maması için saklama kabı olarak ve su oluğu takılırsa bardak olarak da kullanılabilir. Kulpları bebeğinizin minik elleriyle kavrayabileceği ve kendi kendisini besleyebileceği şekilde tasarlanmıştır .


Bebeğinizin en önemli beslenme araçlarından biri olan biberonları, her kullanımdan önce ve sonra emzik ucunu her yöne çekerek kontrol edin. Herhangi bir yıpranma belirtisinde emziği değiştirin. 

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi