Bil Bakalım Kim? - Yeni

Bil Bakalım Kim? - Yeni

Marka: Hasbro
97,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?
  • Açıklama
  • Önerileriniz

Bir yetişkin tarafından kurularak 6 yaş ve üzeri 2 çocuğun birlikte oynayabileceği Bil Bakalım Kim? Migros Sanal Market'in Eğitici Çocuk Oyunları'ndan birisi. Son derece keyifle oynanan bu oyunun amacı 2 farklı karakter kartlarından birini seçmek ve hayvanlar, komik yüzler, canavarlarla farklı yüzler yaratmak. İçerisinde taşınabilir oyun alanı, 2 farklı karakter kartı ve oyun kılavuzu bulunur. Pil ile çalışan bu oyunda zekasına, hafızasına ve hızına güvenen kazanır.


Uzmanlara göre; çocukların doğumundan 7 yaşına kadar olan dönem beyin gelişimlerinin büyük bir kısmını kapsar. Bu dönemde çocukların beyni çok hızlı gelişir ve insan hafızası büyük oranda 3 ile 7 yaş arasında oluşumunu gerçekleştirir. Çocukların hafızasını genişletmek ve bu büyümeye katkı sağlamak için hafıza geliştirici oyuncaklar kullanmak faydalı ve gereklidir. Bu anlamda da işinize yarayacak olan Bil Bakalım Kim oyununu tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz. 

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi