Çılgın Penguenler Aile Oyunu

Çılgın Penguenler Aile Oyunu

Marka: Adore
114,90 TL
Adet
  • Ürün Notu Ekle
  • Önerileriniz

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

  • Açıklama

Çılgın penguenler, 5 yaş ve üzeri çocukların aileleriyle birlikte oynayabilecekleri bir kutu oyunudur. Oyunun amacı; sallanan buz dağının üzerindeki penguenleri düşürmeden dengede durmalarını sağlamak. Bunun için çocukların ellerini dengeli bir şekilde kullanmaları ve doğru bir plan yapmaları gerekiyor. Pengueni daha yukarıda ve dengeli bir şekilde tutan kişi oyunu kazanıyor. Penguenler devrildiğinde ise bu heyecana en baştan başlamak gerekiyor.


Aileyle birlikte oynanan kutu oyunları, çocukların kendi yaşıtlarıyla paralel oyun oynama alışkanlığı kazandıktan sonra 'grup içerisinde kendisini ifade etme' alışkanlığını kazandırır. Bu, çocuklar için özgüven kazanmaya yönelik bir anahtardır.


Migros Sanal Market'in Eğitici Çocuk Oyunları reyonundan satın alabileceğiniz Çılgın Penguenler Aile Oyunu 221486 ürününü, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz. 

Detay

( ) Sepetinize Eklendi