Dekorama Bst Lamine Yuvarlak Masa Örtüsü 138 Cm

Dekorama Bst Lamine Yuvarlak Masa Örtüsü 138 Cm

Marka: Dekorama
19,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?
  • Açıklama
  • Önerileriniz

Dünya genelinde tüketici ile buluşan, üretim kalitesi, baskı teknikleri, desen seçimleri ile de farklı alternatifler sunan Dekorama masa örtüleri, Migros Sanal Market'in Ev Tekstili, Mutfak reyonunda.

Dekorama masa örtüleri kumaş görünümlüdür. Bu ürün yuvarlak masalar için uygundur. Kolay silinir. %91 pvc, %9 polyster içerir. Daha etkin temizlik için ıslak bezle silebilir, makinede, soğuk suda ve en düşük devirle yıkayabilirsiniz. Yıkamada çamaşır suyu kullanmayınız. Gerekli olduğu durumlarda buharlı ütü ile düşük ısıda ve tersten ütüleyebilirsiniz.

Sofra düzeni, dekorasyon bir anlamıyla sizin fikirlerinizi ve karakterinizi de yansıtır. Eğer renkli ve neşeli biriyseniz bunu sofralarınıza yansıtmanız çok kolay. Rengarenk ve çiçekli peçeteler, pastel tonlarında ve renkli tabak takımları, bir kaç farklı tuzluk ve tabii ki lezzetli yemekleriniz ile hem göze hem mideye hitap edebilirsiniz.

138 cm. ölçüsündeki  Dekorama Bst Lamine Yuvarlak Masa Örtüsü'nü tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kredi kartıyla gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.


Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi