Detan Maxi Böcek İlacı 250 Ml

Detan Maxi Böcek İlacı 250 Ml

Marka: Detan
19,25 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?
  • Açıklama
  • Önerileriniz

Detan Maxi Mikrokapsül Etkili Böcek İlacı Sprey 250 ml., 6 ay boyunca etkilidir. Üstün mikrokapsül teknolojisine sahiptir. Kullanıldıktan sonra 12-24 saat arasında etkisini gösterir. Hamam böceği, kalorifer böceği, pire, akrep ve örümcek gibi yürüyen tüm haşerelerde etkilidir. Detan Maxi uygulanan bir yüzeye temas eden haşere mikrokapsülleri üzerinde taşır ve yuvasında diğer haşerelere de bulaştırır. Bu mikrokapsüller sadece böceklerde çözünür ve kesinlikle insanlara, evcil hayvanlara ve bitkilere zarar vermez. Su bazlı bir üründür. Kokusu yoktur, asla leke bırakmaz. Detan Maxi anında öldürücü bir ürün değildir. 

Kullanımı gayet pratiktir: Tetiği kullanarak böceklerin sık görüldüğü duvar ve dolap diplerine, çatlaklara, mazgal ağızlarına, kapı ve pencere önlerine püskürtmeniz yeterli olacaktır. Kullanmadan önce kullanım talimatı okumanız faydalı olacaktır.

Bu ürüne Migros Sanal Market Haşere Öldürücüler kategorisinden ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi