Detan Sinekkıran Su Bazlı Aeresol 275 Ml

Detan Sinekkıran Su Bazlı Aeresol 275 Ml

Marka: Detan
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.
  • Açıklama
  • Önerileriniz

Detan Sinekkıran Kokusuz 340 ml. sinek ve kara sinekleri anında öldürür. Güçlü formüle sahiptir. Çevrenizde vızıldayan sineklerin rahatınızı bozmasına izin vermez. Ürünü iyice çalkaladıktan sonra direk olarak uygulayabiliriz, anında etkisi gösterecektir. Kullandıktan 10 dakika sonra odayı yarım saat havalandırmanız faydalı olacaktır. En güçlü ürünlerden biridir.

Bu ürünün direkt olarak göze temasından sakınmalısınız. Eğer böyle bir temas terçekleştiyse bol su ile yıkamanız tavsiye edilir. Gerekli durumlarda doktor çağırılmalıdır. Aynı zamanda bu ürünü gıda malzemelerinden ve çocuklarınızın erişebileceği yerlerden uzak tutmalısınız.


Bu ürünü Migros Sanal Market  Haşere Temizleyiciler kategorisinde bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi