Dixi Ahşap Temizleyici Badem Sütü Özlü 2,5 L

Dixi Ahşap Temizleyici Badem Sütü Özlü 2,5 L

Marka: Dixi
22,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Dixi Badem Sütü Özlü Aktif 6 Ahşap Temizleyici, ahşap yüzeyler için özel olarak geliştirilmiş formülündeki nötr Ph seviyesi sayesinde; her türlü parke ve yer döşemesi gibi hassas bakım isteyen ahşap yüzeylerin parlaklığını bozmadan hijyenik temizlik sağlar. Mis gibi parfümü ile temizliğin kokusunu evinize taşırken çabuk kuruyan formülüyle sizi yormaz.

Aktif 6 içeriği sayesinde hijyenik temizlik sunan Dixi Badem Sütü Özlü Ahşap Temizleyici, kalıcı ferahlık sağlar. Hoş parfümü ile temizliğin kokusunu evinize taşır.
Ahşap yüzeylerde göz alıcı parlaklık ve ışıltı meydana getirir. Çabuk kurur ve sulandırılarak kullanılabilir. Sulandırıldığında yeniden durulama işlemi yapmanıza gerek kalmaz.


Dixi Badem Sütü Özlü Aktif 6 Ahşap Temizleyici Migros Sanal Market Yüzey Temizleyiciler reyonunda bulunmaktadır. Bu ürünü tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi