Familia Perfume Sihirli Çiçekler Tuvalet Kağıdı 16'Lı

Familia Perfume Sihirli Çiçekler Tuvalet Kağıdı 16'Lı

Marka: Familia
27,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Ekstra yumuşak dokuya sahip ve çift katlı Familia Perfume Mavi Çiçekler Tuvalet Kağıdı, 16 rulo içeren paketinde sunulmaktadır. Familia tuvalet kağıtları, dayanıklıdır. Suyla ilk temasında dağılmaz, parçalanmaz. Familia, suya atılınca bir müddet sonra eriyecek kadar  doğaya saygılıdır. Familia, özel gofraj yapısı ve  ekstra yumuşak dokusu ile hassastır. Doğal ve yüzde 100 saf selülozdan üretilen Familia’da yapay beyazlatıcılar kullanılmaz.

En son teknoloji ürünü  makinelerle donatılan  Hayat Temizlik Kağıtları tesislerinde, el değmeden üretilen ve kolilenen  Familia markalı ürünlerde, yüzde 100 saf ve en kaliteli selüloz harmanları kullanılmaktadır.

Migros Sanal Market  Tuvalet Kağıtları reyonundan ulaşabileceğiniz ürünü tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi