Garnier Saf&Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü 3'Ü 1 Arada 150 Ml

Garnier Saf&Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü 3'Ü 1 Arada 150 Ml

Marka: Garnier
27,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Serisinden ultra emici kömür formülü ile zenginleştirilmiş, salisilik asit ve yaban mersini özü içeren, temizleme, peeling ve maske özellikli, yağlanma ve pürüzlere karşı 3'ü 1 arada!


Ultra emici kömür ile zenginleştirilmiş yeni nesil formül inatçı siyah noktaları bile görünür şekilde azaltır, tekrar oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Salisilik asit ile zenginleştirilmiş formül cildi yoğun bir şekilde temizler, kir ve pürüzlerden arındırır. 4 haftalık kullanımdan sonra 2 hafta boyunca kalıcı etki yaratır. Temizleme, Peeling ve maske özelliği vardır.


Garnier Saf&Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü 3'ü 1 Arada ürününü Migros Sanal Market'in Temizleme Jel, Krem, Peeling Reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi