Gurme Dana Döner 300 G

Gurme Dana Döner 300 G

Marka: Gurme
11,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?
  • Açıklama
  • Önerileriniz

Gurme Gıda, son teknolojiyle donatılmış et depolama, parçalama ve üretim hatlarına sahip yeni tesisleriyle, en kaliteli koşullarda üretim yapmakta olan bir markadır. Tesislerinde bulunan üstün donanıma sahip laboratuvarı ve el değmeden hazırlanan üretim hatlarıyla hijyene oldukça önem verilir. Ürettiği eti kadar kullanılan ambalajların da hijyen koşullarına uygun olmasına ekstra özen gösterilir.


Muhafaza Koşulu: 0-4 C'de muhafaza ediniz.

Menşei Ülke: Türkiye

Üretici Adı: Gurme Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.


Gurme Et üretiminde her türlü kontrollerden geçirilen, et verimliliği ve kalite sınıfları yüksek ham maddeler özenle seçilerek işlenir. Karkas etler kesimden sonra (0-4) C ye soğutulup dinlendirildikten sonra işleme alınmaktadır. Üretim süreçleri boyunca kalite kontrol işlemlerinden geçen etler el değmeden ambalajlanıp, etiketlenerek soğuk zincir içerisinde hijyenik kurallara uygun olarak sevk edilmektedir.


Türk damak yapısına uygun olan ve severek tüketilen döneri artık evde de yiyebilmek çok kolay. İçerisinde %100 dana eti bulunan Gurme Dana Döner'i fırında ya da tavada ısıtarak yemeye hazır hale getirebilirsiniz. 


Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi