Hero Baby 7 Sebzeli 125 Gr.

Hero Baby 7 Sebzeli 125 Gr.

Marka: Hero
1,90 TL
Adet
  • Ürün Notu Ekle
  • Önerileriniz

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

  • Açıklama

Hero Baby Karışık Sebzeli, lezzetli kavanoz mamasıdır. 

Hero Baby Karışık Sebzeli kavanoz mamasını 5. aydan itibaren bebeğinize yedirebilirsiniz.Bebeğinizin ileride değişik tatlara açık olması için meyvelerin yanı sıra beslenmesinde önemli bir yer oluşturan sebzeleri de tatmasını sağlamalısınız. Hero Baby Karışık Sebzeli kavanoz mamasını bebeğinize 5. ayından itibaren yedirmeye başlayabilirsiniz. İçerisinde havuç, patates ve sakız kabağı gibi bebeğinize sebzeleri sevdirecek ve iştahla yemesini sağlayacak sebzeler ve zeytinyağı bulunur. Dilerseniz evde hazırladığınız herhangi bir çorbaya bu kavanoz mamasından da ekleyerek zengin sebze içeriğine sahip bir çorba hazırlayabilirsiniz. 

Hero Baby Karışık Sebzeli ürününü Migros Sanal Market'in  Kavanoz Mamaları reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Detay

( ) Sepetinize Eklendi