Hero Baby Karışık Sebze Püreli Kavanoz Mama 120 G

Hero Baby Karışık Sebze Püreli Kavanoz Mama 120 G

Marka: Hero
2,45 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?
  • Açıklama
  • Önerileriniz

Hero Baby kavanoz mamaları Türkiye’nin bereketli topraklarında DOĞAL TARIM ile yetiştirilen meyve ve sebzelerle üretilir.


Bizim için doğal tarım; bebek beslenmesine uygun kalitede meyve ve sebze yetiştirilebilecek endüstriden, yollardan ve şehir merkezlerinden uzak bereketli toprakların seçilmesiyle başlar. Sadece dalında olgunlaşan, toprak ve güneşle beslenip besin değerleri zenginleşen meyveler dalından toplanır.


Hasat öncesi ve hasat sonrası 530’dan fazla tarım ilacı kalıntısı testi ile bebeklerimiz için sadece güvenli ve uygun olduğu tespit edilen meyve ve sebzeler pürelerde kullanılir.


·      Bebeğinizin ileride değişik tatlara açık olması için meyvelerin yanı sıra beslenmesinde önemli bir yer oluşturan sebzeleri de tatmasını sağlamalısınız.

·  Hero Baby Karışık Sebzeli kavanoz mamasını 5. ayından itibaren doktorunuza da danışarak yedirmeye başlayabilirsiniz.

·    İçerisinde kereviz, havuç, patates ve sakız kabağı gibi bebeğinize sebzeleri sevdirecek ve iştahla yemesini sağlayacak sebzeler bulunur. Dilerseniz evde hazırladığınız herhangi bir çorbaya bu kavanoz mamasından da ekleyerek zengin sebze içeriğine sahip bir çorba hazırlayabilirsiniz.

·        Koruyucu katkı maddesi, renklendirici ve zirai tarım ilacı kalıntısı içermez.

·        Glüten içermez.

·       Hava almayacak şekilde vakum altında kapatıldığından son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur.


Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi