Hero Baby Şeftali Muz 125 Gr.

Hero Baby Şeftali Muz 125 Gr.

Marka: Hero
1,90 TL
Adet
  • Ürün Notu Ekle
  • Önerileriniz

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

  • Açıklama

Herhangi bir katkı ve kimyasal madde ilave edilmeden hazırlanmış olan Ülker Hero Baby Kavanoz Mama'ları özellikle çalışan annelerin öğün hazırlamada zorlandıklarında ya da dışarıdayken yiyecek bulma sıkıntısı yaşadığınız bir anda kurtarıcınız olacak son derece pratik bir üründür. Ülker Hero Baby Şeftali Muz 125 gr. ürününün içeriğindeki şeftali ve muzun püre haline gelmiş tatlı lezzeti bebeğiniz tarafından oldukça sevilecektir. 4. aydan itibaren ek gıdaya geçmiş bebeğinize güvenle yedirebileceğiniz bu ürün oldukça besleyicidir.


Tüm sebze ve meyveler kendi doğallığında toplanmış, hazırlanmış ve hijyenik koşullarda özel vakumlama tekniğiyle kavanozlara doldurulmuştur. 


Bebeğinize taze olarak yedirebileceğiniz bu ürünü Migros Sanal Market'in Hazır Çocuk Yemekleri reyonundan satın alabilir, tek tıkla sipariş verebilir, online ya da kapıda kredi kartı ile ödeyerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

Detay

( ) Sepetinize Eklendi