Huggıes 2 Beden Mını Yenidoğan Bebek Bezi 4-7 Kg 62 Adet

Huggıes 2 Beden Mını Yenidoğan Bebek Bezi 4-7 Kg 62 Adet

Marka: Huggies
10,00 TL
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şuan satışta değildir.
  • Ürün Notu Ekle
  • Önerileriniz

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

  • Açıklama

Huggies 2 Beden Mini Bebek Bezibebeğinizin hassaslık ve rahatı düşünülerek tasarlanmış, sıvıyı hapseden bir bebek bezidir. İç yüzeyi pamukludur. Yumuşaktır. Bebeğinizin en çok ihtiyacı olan anne kucağı rahatlığını verir. Üçlü cilt koruma sistemine sahiptir ve bebeğinizin cildinde tahriş ve pişik oluşumunu engellemeye yardımcıdır. Sıvıyı hapseder. Gün içerisinde ve gece boyu kuru kalmasını sağlar. 


Bebek bezini seçerken ilk olarak bebeğinizin cinsiyetine uygun olduğuna emin olmalısınız. Kız ve erkek anatomisi farklıdır, bundan dolayı da idrarın yayıldığı bölgede farklılıklar görülür. Bu anatomiye uygun olarak üretilmiş bir bebek bezi bebeğinizin uzun ve güvenli uykular uyumasını sağlar.


Sızdırmaz ve emiş gücü yüksek Huggies 2 Beden Mini Bebek Bezi'ni Migros Sanal Market'in Bezler reyonunda bulabilirsiniz. Bu ürünü tek tıkla sipariş verebilir, online ya da kapıda kredi kartı ile ödeyerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

Detay

( ) Sepetinize Eklendi