İhe Tam Buğday Ekmeği 400 G

İhe Tam Buğday Ekmeği 400 G

Marka: İhe
2,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

İstanbul Halk Ekmeği, tüketicisine ekonomik, hijyenik, taze un ve unlu mamülleri sunmayı amaçlamış ve bunu başarmıştır. Teknolojik gelişmeleriyle yeniliklere ayak uydurmuştur. Farklı ekmek çeşitlerini denemek, kahvaltı ve yemek sofralarınızı zenginleştirmek istiyorsanız İHE ekmeklerini Migros Sanal Market'in Unlu Mamüller reyonundan satın alabilirsiniz.


Gıda güvenliği ve hijyen konusunda en üst düzey önlemler alınarak üretilmiş olan İstanbul Halk Ekmekleri'ni çocuklarınıza da rahatlıkla yedirebilirsiniz.


Tam buğday ekmekleri dilimli yapısıyla size hızlı kahvaltı etmeniz gereken zamanlarda pratik bir şekilde tost yapma imkanı sunar. 


Tam buğday ekmeğinin enerji oranı beyaz ekmeklere göre daha düşüktür. Bununla birlikte besleyiciliği de yüksektir. Buğday tanelerinin tamamını barındırmasından dolayı tok tutan bir yapıya sahiptir. Günlük tahıl ihtiyacının bir kısmını karşılar.


Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi