Kinder Surprise Yumurta 3'Lü 60 G

Kinder Surprise Yumurta 3'Lü 60 G

Marka: Kinder
16,00 TL
13,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?
  • Açıklama
  • Önerileriniz

Kinder Surprise 3'lü, keşfetmenin heyecanı ile Kinder çikolatasını buluşturuyor ve özellikle çocuklar için vazgeçilmez bir tarif meydana getiriyor.

Kinder Surprise içi her seferinde farklı ve yaratıcı, monte edilebilir oyuncaklarla dolu olarak çıktığında çocuklarınız hem öğreniyor, hem eğleniyor hem de süt ihtiyacını karşılıyor. 1974'ten beri üretilmekte olan Kinder Surprise, çocuklarınızın heyecan ve tutku ile tükettikleri güvenilir bir ürün olmaya devam etmiştir. Her çocuğun arzu ettiği bu harika lezzet için üretilmeye başlandığı günden bu yana 8000'den fazla oyuncak tasarlanmıştır. Çocuklar için beceri, azim ve yeni bir şeyler ortaya çıkarma duygusu geliştiren Kinder Surprise, güvenli bir şekilde tasarlanmıştır. Uluslararası yönetmelikler çok yakından takip edilip, ayrıca bu ürünlerde Ferrero şirketinin, ekstra güvenlik kriterleri uygulanmıştır.


Çikolatanızı kuru ve kapalı ortamda saklamanız önerilmektedir. Ani hava değişimleri çikolatanın homojen yapısını bozabilir. Çikolatalarınızı uzun süre buzdolabında tutmanız halinde üzerinde beyazlık oluştuğunu göreceksiniz. Bu kakao yağının ayrışmasından kaynaklanır. Üstü beyazlaşmış çikolatalar bozulmuş olarak algılanmamalıdır fakat yine de homojen yapıları kaybolduğu için onlardan alacağınız keyif değişebilmektedir. En ideal saklama sıcaklığı 20'li derecelerdir. Çikolata erimeye 37 derece civarında başlar. Elinize aldığınızda yumuşaması ve bulaşması da bundandır. Çikolata kokuları çok çabuk hapsedebildiği için, mümkün olduğunca kokusuz ortamda saklanması tavsiye edilir.Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi