Koroplast Kokuyu Hapsetme Teknolojili Büzgülü Büyük Boy Çöp Torbası Limon Kokulu 65X70 Cm 15'Li

Koroplast Kokuyu Hapsetme Teknolojili Büzgülü Büyük Boy Çöp Torbası Limon Kokulu 65X70 Cm 15'Li

Marka: Koroplast
15,75 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?
  • Açıklama
  • Önerileriniz

Evinizde ve iş yerinde en önemli düzenleme ve temizlik araçlarından biri olan çöp torbalarının hijyenik malzemelerden üretilmiş olması oldukça önemli. Koroplast çöp torbaları güvenilir ve hijyenik.  

Koku hapsetme teknolojisi sayesinde çöplerin dışarı taşmasını ya da çevreye koku yaymasını engeller. Çevreye zarar vermez. Geri dönüştürülebilir plastik malzemeden üretilmiştir.  

Koku Hapsetme Teknolojilisi Nedir? 
Koku hapsetme teknolojisine sahip çöp torbaları, özel formülündeki zeolit mineralleri bir kalkan görevi görerek kokuları moleküllerindeki özel yapının içine hapseder kokular dışarı çıkamaz. Türkiye’deki doğal yataklardan elde edilen bu mineral çevre dostu bir üründür.

Koroplast Çöp Kokusunu Nasıl Hapseder? 
3 katlı dayanıklı Koroplast çöp torbalarının atık ile temas eden yüzeyinde kötü kokuları içerisinde hapseden özel bir formül bulunmaktadır.  Dış yüzeyi, kötü kokuların dışarıya çıkmasını engellerken, orta yüzey ise içinde güzel koku esanslarını barındırır. Koroplast çöp torbaları koku hapsetme teknolojisi sayesinde kötü kokuları hapsederken siz dışarıdan mis gibi limon kokuları alırsınız.   

Çöp poşetlerinizi çöp atmak dışında farklı amaçlar için de değerlendirebilirsiniz. Kışlık paltolarınızı tozlanmadan muhafaza etmek istiyorsanız büyük boy çöp poşetinin dibine bir delik açıp askıya geçirerek, paltonuzu asabilirsiniz. 

Migros Sanal Market'in Mutfak Sarf Malzemeleri Reyonundan edinebileceğiniz  Koroplast Limon Kokulu Büzgülü Büyük Boy Çöp Torbası'nı tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi