yükleniyor

TOUCH ME KREP TAVA 26 CM

MSMTOUCH ME KREP TAVA 26 CM
  • Satış Fiyatı :
  • 16,90TL
Ürün notu
facebook share
32025547
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 Touch Me Krep Tavası , çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklıdır. Yanmaz ve yapıştırmaz teflon iç yüzeye sahip olan Touch Me Krep Tavası ile lezzetli omletler ve krepler hazırlayabilirsiniz. Isıya dayanıklı sapı ile tavayı elinizi yakmadan sofranıza güvenle taşıyabilirsiniz.

Krep tarifinizde farklılık arıyorsanız, krep için hazırladığınız harca şeker katarak şekerli krep hazırlayabilirsiniz.

Unutmayın mutfakta kullanılan her ürün, yiyeceklerin içerisindeki asitten dolayı zaman içerisinde etkilenebilir. Kullanılan mutfak ürünleri yıkanmadan uzun süre yiyeceklerle temas halinde bırakılırsa ve iyice kurulanmaz ise zaman içerisinde renk değişimlerine ve lekelere sebep olabilir. Mutfakta kullanılan ürünlerin ömrünü uzatmak için bu etkilere dikkat ediniz. Yıkadıktan sonra kendi kendine kurumasını beklemek yerine siz bir bez yardımı ile kurulayınız.

Yanmaz ve yapışmaz olduğu için kolayca temizlenebilen Touch Me Krep Tavası'nı, elde veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Touch Me Krep Tavası'nı, Migros Sanal Market  Pişirme Gereçleri  reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM