yükleniyor

COLGATE ZIGZAG ORTA 2+1 DİŞ FIRÇASI

MSMCOLGATE ZIGZAG ORTA 2+1 DİŞ FIRÇASI
  • Satış Fiyatı :
  • 5,95TL
Ürün notu
facebook share
34040261
Marka :Colgate
MSM

Ürün Açıklaması

 Colgate Zig Zag Diş Fırçası 2 + 1 setine  Migros Sanal Market Diş Fırçaları kategorisinden ulaşabilirsiniz. Çok açılı fırça uçları dişler arasındaki derin noktalara ulaşır. Farklı seviyedeki fırça uçları ulaşılması zor yerlere ulaşarak temizler.

Bükülebilen gövdesiyle fırçalama esnasında dişler üzerinde oluşan basıncı emer ve diş eti iritasyonunu engeller. Fırçanın kılları uca doğru sivrileştiği için ağzın arka tarafında, ulaşılması en zor noktalara bile yetişir. Yuvarlatılmış fırça kılları sayesinde hassas diş  etlerini ve diş minelerini korur .

Ağız problemlerinize uygun diş macunu kullanarak dişlerinizi uzun süreli koruma altına alın. Daha temiz, ferah ve sağlıklı bir ağız için, diş fırçalama işlemi bittikten sonra ağız çalkalama suyu kullanın. Mükemmel ağız sağlığınızı tamamlamak için son adım olarak diş ipi kullanın. Diş ipi ile dişlerinizin göremediğiniz yerlerini temizleyin. Düzenli diş ipi kullanımı, en etkin fırçalama tekniklerinin bile ulaşamayacağı diş aralarını temizleyerek bu bölgelerde bakteri plağı oluşumunu engellemeye yardımcı olur.


Doğru şekilde diş fırçalamak için;


1) Diş fırçasını 45 derecelik açı ile diş ve dişeti birleşimine yerleştirin ve ufak dairesel hareketlerle en az 8-10 kez fırçayı yerinden kaldırmadan diş yüzeylerini fırçalayın. Daha sonra bir fırça boyu ilerleyerek aynı işlemi diş yüzeylerine uygulayın.

2) Dişlerin dil ve damak tarafına bakan iç yüzeylerini süpürme hareketiyle diş etinden dişe doğru hareket ettirerek fırçalayın.

3) Fırçayı dişlerinizin çiğneme yüzeyine yerleştirin ve ileri geri hareketlerle fırçalayın.

4) Ön dişlerin arka yüzeylerini fırçalayın

5) Fırçanızın arkasındaki yumuşak diş temizleyicisi ile dilinizi önden arkaya doğru fırçalayın.


Bu ürünü tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da  kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM