yükleniyor

RAKS ERKEK BAKIM SETİ 4'LÜ RK-067

MSMRAKS ERKEK BAKIM SETİ 4'LÜ RK-067
  • Satış Fiyatı :
  • 59,90TL
Ürün notu
facebook share
39099776
Marka :Raks
MSM

Ürün Açıklaması

Şarj edilebilir Raks Erkek Bakım Seti ile pratik bir şekilde saç ve sakalınızı kesebilir, düzeltebilirsiniz. Aynı zamanda burun, kaş ve kulak temizliği de yapabilirsiniz. 9 ayarlı sakal ve bıyık tarağı sayesinde dilediğiniz boyutta kesme ve düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 Hassas tıraş başlığı  ve saç kesme başlığı  pratik kullanın imkanı sunar. Ürün içeriğinde burun/kulak alma aparatı, tarak, hassas başlık ve saç kesim başlığı bulunmaktadır. Cihaz ile sakal ve bıyık düzeltme işlemine başlamadan önce sakal ve bıyığınızı tarak yardımı ile çıkış yönüne doğru taramayı unutmayın. Sakal ve bıyığınızın tamamıyla kuru ve temiz olduğundan emin olunuz. Böylelikle daha verimli ve kolay bir tıraş yapabilirsiniz.

Cihazı ilk kullanacağınız zaman tamamen şarj ettikten sonra kullanınız. Tam olarak şarj olması 10 saat kadar sürebilir. Tam olarak şarj edildiğinde 40 dakika kadar makineyi kullanabilirsiniz.

Unutmayın: Cihaz güç kablosu elektrik prizine bağlı olduğu halde çalışmaz.
Bataryası şarj olurken cihazın kapalı olduğuna emin olunuz. Şarj olurken güç kablosu üzerinde bulunan yeşil ışık, şarj işleminin yapıldığını gösterir. Cihazı temizlemek için su veya nemli bez kullanmayınız. Makineyi temizlemek için, tüm aparatları çıkartıp bir fırça yardımı ile birikmiş kıl ve tüyleri temizleyebilirsiniz.

Raks Erkek Bakım Seti'ni, Migros Sanal Market’in Kişisel Bakım  reyonunda bulabilir, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online  ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Ürün Detay

Şarjlı kullanım,9 ayarlı sakal ve bıyık tarağı,Burun,kaş ve kulak kıl temizleyici,Hassas tıraş bıçağı
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM