yükleniyor

NEUTROGENA ONARICI GÜNLÜK BAKIM LOSYONU POMPA 250 ML

MSMNEUTROGENA ONARICI GÜNLÜK BAKIM LOSYONU POMPA 250 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 27,25TL
Ürün notu
facebook share
35360002
Marka :Neutrogena
MSM

Ürün Açıklaması

 Neutrogena Onarıcı Günlük Bakım Losyonu , çok kuru ve sertleşmiş ciltleri nemlendirmenin ötesinde onarma özelliğine sahip özel bir formüle sahiptir.

İçeriğindeki Norveç Formülü cilde kaybettiği nemi geri kazandırır, cildin koruyucu katmanını onararak yeniden yapılanmasına yardımcı olur. İlk kullanımdan itibaren, cildin gerginliğini ve rahatsızlığını anında giderir. Çok kuru ve sertleşmiş ciltlerin onarılmasına yardımcı olur.

Günden güne cilt yoğun bir şekilde nemlenir, yumuşak ve pürüzsüz bir yapıya kavuşur. Kremsi ve yağsız yapısı sayesinde, tüm vücudun günlük bakımı için uygundur. Cilt tarafından hızlıca emildiğinden, uygulamadan hemen sonra giyinebilmeye olanak sağlar. Neutrogena Onarıcı Günlük Bakım Losyonu 250 ml. 'lik pratik kapaklı şişe içerisinde satışa sunulmuştur.

Neutrogena Onarıcı Günlük Bakım Losyonunu, Migros Sanal Market'in Losyon, Sütler  royununda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM