yükleniyor

MIRMIR NATUREL KEDİ KUMU 5 L

MSMMIRMIR NATUREL KEDİ KUMU 5 L
  • Satış Fiyatı :
  • 16,90TL
Ürün notu
facebook share
41252134
Marka :Mır Mır
MSM

Ürün Açıklaması

 Mır Mır Natural Kedi Kumu 5 lt.     kedileriniz için özel olarak üretilmiştir. Kokuları absorbe eder ve hem kedinizin hem de sizin rahat etmenizi sağlar. Bir paket Mır Mır Naturel Kedi Kumu, bir kedi için tam bir ay boyunca yeterli olacaktır. Mutlu kedilerin tercihi Mır Mır kedi kumu, kolay temizlenen bir yapıya sahiptir. Sıvıları hızla emer. Az atık oluşturur ve seyrek olarak değiştirilir. Kedilerin patilerine yapışmaz, tırnak aralarına dolmaz ve toz çıkarmaz. Ekonomik bir kedi kumudur.

Kum kabında koyulacak kedi kumu en az 3-4 parmak kalınlığında olmalıdır. Kedi ve köpekler dışkılarını saklama güdüsü hissettikleri için kum kabının belli bir ölçüde dolu olması büyük önem taşır. Dışkıların kum kabından çıkarılması kedi ve köpeklerinizin rahat etmesi açısından gereklidir.

Mır Mır Naturel Kedi Kumu'nu Migros Sanal Market'in Pet Sağlık Bakım Ürünleri reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM