yükleniyor

TRUVA TABAK ÇAP 36 CM

MSMTRUVA TABAK ÇAP 36 CM
  • Satış Fiyatı :
  • 6,00TL
Ürün notu
facebook share
43021137
Marka :Truva
MSM

Ürün Açıklaması

 Truva Tabak Çap 36 cm.  bahçelerini,balkonlarını, evlerini, teraslarını rengarenk çiçeklerle süslemek isteyenler için ideal bir üründür.  Silindirik yapısı ve geniş hacmi ile her türlü çiçeği yetiştirmek için uygun ortam yaratan Truva saksılarının altına uygun şekilde üretilmiştir. Şık görüntüsü ile balkonlarınıza ve evlerinize dekoratif bir hava katar.

 Ev bitkileri nizi zirai ilaçlar ile ilaçlamak siz ve bitkileriniz için sağlıklı değildir. Evdeki malzemeler ile de bitkilerinizi böceklerden korumanız mümkündür. Bir litre suyun içerisine bir yemek kaşığı arap sabunu ve birkaç damla sıvı yağ ekleyin. Bu karışım ev bitkilerindeki böceklenmeler için etkili olacaktır. Bu uygulamanın özellikle güllerde meydana gelebilen böceklenmeler üzerinde etkili olduğu bilinmektedir. Böceklerin dokularının ph derecesi asitiktir. Arap sabunu kireç baz niteliği taşır. Bu sayede asidi kovucu etkide bulunur. Eğer bu işlemden sonra hala böceklenmeden kurtulamadıysanız, bir litre kadar suyun içerisine bir avuç kadar acı biber koyarak bir süre bekletin. Hazırladığınız suyu böceklenmeyi yok etmekte kullanabilirsiniz.

Truva Tabağı Migros Sanal Market'in Bahçe Ürünleri kategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM