yükleniyor

MOONSTAR NAR AYIKLA

MSMMOONSTAR NAR AYIKLA
  • Satış Fiyatı :
  • 3,90TL
Ürün notu
facebook share
32086794
Marka :Moonstar
MSM

Ürün Açıklaması

 Moonstar Nar Ayıkla  sayesinde nar yemek daha da kolay bir hal alıyor. Nar yemenin en zor yanı onu ayıklamaktır. "Moonstar Nar Ayıkla"nın pratik kullanımı ile narlar kısa bir süre içerisinde ayıklanabilir. Nar ayıklayıcı sayesinde nar suyu etrafa sıçramaz. 

Nar ayıklayıcı ile nar ayıklayabilmek için sadece bir bıçak ve bir kaşığa ihtiyacınız olacak. Bıçak ile ikiye bölmüş olduğunuz narı nar ayıklayıcınızın üzerine yerleştirin ve kaşığın tersi ile birkaç defa narın kabuğuna vurun. Tüm nar taneleri sıçrama ve ezilme olmadan alttaki hazneye dökülecektir. 

Nar, pek çok kırmızı meyve gibi güçlü bir antioksidandır. Kollesterol ve şekeri düzenleyen narı kış aylarında evlerden uzak tutmamak gerekiyor. Bağışıklık sistemini güçlendirmesi sebebiyle hastalıklardan korunmak için de birebir olan nar, ailecek tüketilmesi gereken bir meyve.

Migros Sanal Market'in  Plastik Ev Aletleri  reyonundan edinebileceğiniz Moonstar Nar Ayıkla   tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. 

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM