yükleniyor

MAHREM - ELİF ŞAFAK

MSMMAHREM - ELİF ŞAFAK
  • Satış Fiyatı :
  • 25,00TL
Ürün notu
facebook share
37444603
MSM

Ürün Açıklaması

 Mahrem, Elif Şafak tarafından yazılmış romandır. 2000 yılında Türkiye Yazarlar Birliği Ödülü'nü  kazanmış olan Mahrem adlı kitabı Elif Şafak;görmeye ve görülmeye dair bir romanolarak nitelendirmiştir.

Elif Şafak'ın  hayal gücü nü bolca kullandığı, romanın baş karakterinin şişman bir kadın olduğu Mahrem, Migros Sanal Market Kitap kategorisinde.

(Tanıtım Bülteninden)
Gözbebeği: İnsanlarda yuvarlak, hayvanların çoğunda ise dikine elips biçiminde çapı, irise gelen ışığın miktarına göre değişir. Karanlık ve uzaklık büyütür gözbebeğini; aydınlık ve yakınlık küçültür. Yani bu kararsız çember, ışık varsa küçülür, ışık yoksa büyür. Yakına bakarken de küçüldüğüne göre, yakın olan aydınlıktır, aydınlıktadır. Uzağın payına karanlık düşer. Zaten karanlığı kimse yakınında görmek istemez.

Aşık olunca da büyür gözbebeği; demek ki aşık olunan hep uzaktadır. Aradaki mesafenin verdiği acıyı azaltmak için, maşuka "gözbebeğim!" diye hitap edilir.

 Sürükleyici ve akıcı bir dille yazılmış kitabınızı tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

 Sayfa sayısı: 300 
 Yayın tarihi: 2012 

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM