yükleniyor

PAŞABAHÇE BORCAM SETİ 5'Lİ

MSMPAŞABAHÇE BORCAM SETİ 5'Lİ
  • Satış Fiyatı :
  • 67,90TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 47,53TL
20.04.2017 - 03.05.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
33046248
Marka :Paşabahçe
MSM

Ürün Açıklaması

 Paşabahçe Borcam   Set  ile yemeklerinizi pişirebilir, sunabilir veya güvenle saklayabilirsiniz. Yiyeceklerle birebir temas olarak, cam mutfakta kullanılabilecek en sağlıklı malzemelerden biridir. Borcam tatlı, tuzlu veya diğer türlü yiyeceklerin hazırlanması, pişirilmesi ve sunumu için uygundur.

Ürün içeriğinde farklı boyutlarda 2 adet tencere, tencere ile uyumlu kapak, 1 adet tepsi mevcuttur. Toplam 5 parçadan oluşan Paşabahçe Borcam seti, ile lezzetli yemekleri pratik bir şekilde hazırlayabilir, cam olduğundan dolayı yemekleri pişerken izleyebilirsiniz. Üstelik Borcam tencere ile yemek yaparken sürekli kapağı kaldırmadığınız için ısı kaybı yaşanmaz, böylelikle yemekler daha çabuk pişer ayrıca enerji tasarrufu yapmış olursunuz.

Borcam, yapısında bulunan maddelerin özelliği ve temperlenmiş olması nedeniyle ısıya ve kimyasal etkilere dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Fırında, mikrodalgada, seramik ocaklarda, alev dağıtıcı ile gazlı ocak üzerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca buzdolabında ve derin dondurucuda da muhafaza edebilirsiniz.

Borcam'ı uzun süre kullanmak için, ani ve yüksek ısı değişikliklerinden sakınınız.  Derin dondurucudan veya buzdolabından çıkardıktan sonra; ısıtma ve pişirme işlemine başlamadan önce oda sıcaklığına gelmesine özen gösterin. Kolayca temizlenebilen Borcam'ı, temizlerken bulaşık teli, temizlik tozu ve benzeri aşındırıcı maddeler kullanmayınız. Elde yıkarken ise cam temizlemeye özel geliştirilen bulaşık süngerleri ile temizlenmesi tavsiye edilir. Aynı zamanda bulaşık makinesinde de yıkanabilmektedir. Borcam'ın maruz kalabileceği maksimum ani ısı değişikliği 180°C'dir. Yavaş yavaş ısıtmak ve soğutmak koşuluyla -30°C'de derin dondurucuya; 300°C'de fırın kullanımına dayanıklıdır.

Paşabahçe Borcam 3'lü Set ile pişirdiğiniz yemekleri, kap değiştirmeden şık bir şekilde servise sunabilirsiniz.

Yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanıklı Paşabahçe Borcam Seti'ni, Migros Sanal Market  Pişirme Gereçleri reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM