yükleniyor

BABA VE PİÇ - ELİF ŞAFAK

MSMBABA VE PİÇ - ELİF ŞAFAK
  • Satış Fiyatı :
  • 30,00TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 22,50TL
18.01.2018 - 31.01.2018  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
37444712
MSM

Ürün Açıklaması

 Bit Palas,  Araf  gibi eserlerin de yazarı olan Elif Şafak , Baba Ve Piç  adlı kitabında biri Türk diğeri Ermeni asıllı iki aile üzerinden ilerler. Kitap içerisinde Türk-Ermeni ilişkileri ne iki taraftan da bakabilirsiniz.


Türk-Ermeni sosyal yaşamını analiz edebileceğiniz, iki milletin de var olan ortak his ve düşüncelerini bulabileceğiniz Baba Ve Piç, Migros Sanal Market Kitap  kategorisinde.


   

İki millet, iki  farklı düşünce ve aile yapısını içeren kitabınızıtek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.


"Elif Şafak’ın Baba ve Piç adlı kitabını okudunuz mu? Okuyun. Üzerine çok yazıldığı için çok kısadan söyleyeceğim: Farklı katmanları, farklı okumaları, farklı çağrışımları keşfetmek için okuyun. Türkçenin sonsuz zenginliğini, Elif Şafak’ın dil oyunlarını, dille oynamasını, dili uçurmasını, cinsiyetçiliğe meydan okuyan dil “hınzırlıklarını” keşfedip, tadını çıkarmak için okuyun. Unutmak, anımsamak, anılar, suskunluklar, sırlar ve gerçekler, isyanlar ve boyun eğmeler, kaçışlar ve arayışlar üzerine, bizi bize anlatan enfes bir roman olduğu için okuyun."
 Zeynep Oral, Cumhuriyet 


"Canlı ve eğlenceli. Bu muhteşem roman beni alıp uzaklara götürdü. Geri döndüğümde ise beni başka bir gerçeklik bekliyordu."
 Alan Cheuse, Chicago Tribune 

 

 Sayfa Sayısı : 376

 Yayın Tarihi : 2008

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM