yükleniyor

SESU ROLL-ON SİR AĞDA ISITICILI SET

MSMSESU ROLL-ON SİR AĞDA ISITICILI SET
  • Satış Fiyatı :
  • 45,50TL
Ürün notu
facebook share
35420000
Marka :Sesu
MSM

Ürün Açıklaması

 Roll-on Sir Ağda Isıtıcı Seti, evde rahatça sir ağda kullanılabilmesi için özel olarak dizayn edilmiştir. Roll-on sir ağda diğer ağdalara göre kullanım pratikliği sağlar. Roll-on sir ağda, en etkili ve  kalıcı tüy alma sistemlerinden biridir. Teniniz haftalarca ipeksi kalır.

Ağda yapılacak bölge temiz ve kuru olmalıdır. Tahriş olmuş, varisli, benli, yaralı ve güneş yanığı   olan bölgelerde kullanmayınız. Sir Ağdayı bacak, koltuk altı, kol ve bikini bölgesinde  kullanabilirsiniz. Ağda yapacağınız yüzeyi temizleyiniz.

Roll-on sir ağda ısıtıcı makinenizi yanında verilen fişe (elektrik fişi ısıtıcı cihazının içindedir) takınız, diğer ucunu elektrik prizine takınız. Makinenizin çalışır halde olduğunu anlamak için ön tarafında bulunan kırmızı lambaya bakınız. Lamba yanıyorsa ısıtıcınız çalışmaya başlamıştır. (Lamba yanmıyor ise ısıtıcının adaptöre olan bağlantısını sonrada, elektrik prizine olan bağlantısının kontrol ediniz veya başka prize takınız.)

Kartuş sir ağdanızı koruma etiketini çıkartınız ve ısıtıcı makinenin içine koyunuz.

30-35 dakika içerisinde ağdanız makine tarafından hazır hale getirilecektir.

Ağdanın bir miktar soğumasını bekleyiniz. Sıcaklığı teni yakmayacak şekilde olması için kontrol ederek kullanınız. Sıcaklık teni yakacak şekilde ise, ısıtıcının elektrik prizi ile olan bağlantısını kesiniz ve bir süre daha bekleyerek tekrar deneyiniz (İdeal kullanım için bal kıvamı şeklinde olmalıdır)

Özel roll-on başlık sayesinde çok ince tabaka halinde sir ağdayı uygulamak istediğiniz bölgeye sürebilirsiniz. Ağdanın hazır hale gelmesi durumunda, makinenizin adaptör ile olan bağlantısını kesiniz.

Kartuşu ısıtıcı makinenizin içerisinden çıkarmadan istenilen bölgelerdeki tüylerin çıkış yönünde doğru sürmeye başlayınız.

Ağdayı sürdükten sonra ağda bezini, ağdanın üzerine yerleştiriniz ve iyice yapıştığına emin olana kadar elinizle bastırınız. Kısa bir süre bekledikten sonra bezin tam olarak yapışıp yapışmadığından emin olunuz.

Bezin yeterince yapıştığından emin olduğunuz takdirde kâğıdı tüylerin çıkış yönünün ters yönüne doğru ve kısa aralıklarla çekiniz. Bir elinizle ağda bezini çekerken diğer elinizle cildinizi germeniz gerekir.

Uygulama bittiğinde ağda yapılan yüzeyi, cildinizdeki kalıntıları gidene kadar temizleme mendili ile uygulama yaptığınız bölgeyi temizleyiniz.

Migros Sanal Market Ağdalar kategorisinden ulaşabileceğiniz ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM