yükleniyor

THE DON GRİ ERKEK PATİK

MSMTHE DON GRİ ERKEK PATİK
  • Satış Fiyatı :
  • 6,95TL
Ürün notu
facebook share
51065978
Marka :The Don
MSM

Ürün Açıklaması

The Don Gri Erkek Patik şık görünümü, sade deseni ve ayağa oturan yapısı ile her türlü kıyafetinize ve özellikle spor ayakkabılarınıza uyum sağlar. Teri emen yapısı sayesinde ayaklardaki bakteri oluşumunu en aza indirir. Uzun süre ayakkabı içinde kalan ayaklarda bile terlemeyi en aza indirir.

Ayaklarda oluşabilecek kötü kokuları engellemek için pek çok yol bulunmaktadır. Bu kokuların en büyük sebebi bakteri oluşumudur. Bakteri seviyesini minimuma indirmek ayak kokusunu önlemede büyük önem taşır. Bakteriler nemli ortamlarda yaşadıkları için ayakların terlemesini önlemek ve sürekli temiz tutmak gerekmektedir. Ayakların her gün ılık suda yıkandıktan sonra orta sertlikte bir sabun ile yıkanması ve iyice kurulanması yapılabilecek en büyük bakımlardan biridir. Kullanılan çorapların her gün değiştirilmesi ve gün içinde giyilen ayakkabıların havalandırılması da kokuyu önlemekte yardımcı olacaktır. Aynı çift ayakkabının üst üste iki günden fazla giyilmemesi de dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir.

The Don Gri Erkek Patiği Migros Sanal Market'inÇoraplar reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyionline ya da kapıda kredi kartıile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM