yükleniyor

APTAMIL CONFORMIL 1 BEBEK SÜTÜ 300 GR

MSMAPTAMIL CONFORMIL 1 BEBEK SÜTÜ 300 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 33,90TL
Ürün notu
facebook share
05046816
Marka :Aptamil
MSM

Ürün Açıklaması

 Milupa Conformil 1 Başlangıç Maması , doğumundan itibaren 0-6 ay arası   bebeğinize verebileceğiniz    gaz ve kabızlık  sorunlarını ortadan kaldıran bir devam mamasıdır.


Aptamil Conformil 1, bağışıklık sistemini güçlendirici özel prebiyotik lif karışımı olarak tanımlayabileceğimiz  immunofortis  içerir. Anne sütüne en yakın devam formülüdür. Anne sütünde bulunan nükleotidleri içerir. Bebeğinizin    göz, sinirsel ve bilişsel  gelişimini doğru şekilde etkiler. Bu nedenle ayına uygun ürünleri kullanmak ve paket içeriğindeki talimatlara göre hazırlamak önemlidir. 

 

Bebekler zaman zaman sindirim sorunları yaşarlar. En çok karşılaşılanlar gaz sancısı ve kabızlıktır. Özellikle  ek gıdaya geçmiş bebeklerde sıkça görülen kabızlığı önlemek ve gidermek için lifli gıdalara yönelinmeli, kabızlığa yol açabilecek besinlerden uzak durmalıyız. Milupa Conformil serisi gaz sıkıntılarını ve kabızlığı önleyici olarak formüle edilmiştir. 


Migros Sanal Market'in  Biberon Mamaları  reyonundan satın alabileceğiniz bu ürünü, tek tıkla sipariş verebilir,  online ya da kapıda kredi kartı  ile ödeyerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Bu Fırsat Kaçmaz !
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM