yükleniyor

BONNIE KÖPEK KONSERVESİ SIĞIR ETLİ 385 GR

MSMBONNIE KÖPEK KONSERVESİ SIĞIR ETLİ 385 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 7,85TL
Ürün notu
facebook share
09070141
Marka :Bonnie
MSM

Ürün Açıklaması

 Bonnie Köpek Konservesi Sığır Etli 385 Gr. parça etler içerir. Bu mama içerdiği sığır eti, köpekler için güçlü bir protein kaynağı oluşturmaktadır. Köpeklerin kas yapısının sağlıklı olmasına, parlak tüy ve deriye sahip olmalarına yarayan bu proteinler bağışıklık sistemini  de güçlendirmede katkı sağlarlar. Sindirilebilirliği yüksek Yeni Zelanda  et ürünleri içeren Bonnie konserveler, lezzet ustası Heinz Wattie's Ltd tarafından özel soslu ve jöleli  olarak üretilmiştir. Bonnie Konserve mamalar, köpeklerin ihtiyacı olan tüm mineral ve vitaminleri tam ve dengeli bir şekilde içerir. AAFCO (Association of American Feed Control Officials) tarafından belirlenen besin standartlarına uygun olup, içeriğinde bulunan yüksek taze et oranı ile %100 komple ve dengeli beslenme sağlar. Yapay koruyucu içermez.      

Köpek eğitiminde sabır ve ilgi çok önemlidir. Eğitimin küçük yaşlarda verilmeye başlanması da dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Yavru köpeğinize sabır ile vereceğiniz eğitim, küçük dostunuzla aranızdaki bağın gelişmesinde yardımcı olur.
Genel olarak köpek eğitiminde ödüllendirme ve cesaretlendirme en sık kullanılan yöntemlerdir.

Bonnie Köpek Konservesi Sığır Etli'yi Migros Sanal Market'inKöpek Mamaları reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM