yükleniyor

WHISKAS TAVUKLU KONSERVE KEDİ MAMASI 400 GR

MSMWHISKAS TAVUKLU KONSERVE KEDİ MAMASI 400 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 7,90TL
Ürün notu
facebook share
09080031
Marka :Whiskas
MSM

Ürün Açıklaması

 Whiskas Tavuklu Konserve Kedi Maması 400 gr.  sayesinde, tüylü dostlarınız mama saatini iple çekecek. İster kuru maması ile birlikte, ister tek başına servis edebileceğiniz bu mamayı gördüğünde küçük dostunuz çok sevinecek. Tavuğun kedilerce vazgeçilmez olan lezzeti sayesinde kedinizin öğünleri şenlenecek.

Eğer kedinizin oyun oynarken ellerinizi ısırma alışkanlığı varsa, her ısırdığında onunla oyun oynamayı bırakarak onu eğitebilirsiniz. Kediniz sizi kızgınlık ile ısırıyorsa, ona sert tepkiler göstermeniz onu daha da kızıracaktır ve o da saldırmaya devam edecektir. Oyun amaçlı ısırıyorsa ve sert tepki verdiyseniz, sizin oyunu devam ettirdiğinizi düşünecek ve yine ısırmaya devam edecektir. Halbuki, kediniz ellerinizi ısırdığı zaman ilginizi üzerinden çekerseniz bu huyundan zamanla vazgeçecektir.

Whiskas Tavuklu Konserve Kedi Maması'nı Migros Sanal Market'in  Kedi Mamaları  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Ürün Detay

WHISKAS KONSERVE 400 GR TAVUKLU Leziz Whiskas® Konserve ürün gamımız, mamalarında o kadar lezzetli besinler barındırır ki, tüylü dostlarınızın mama saati geldiğinde siz bile imrenmeden edemeyeceksiniz. Ayrıca, daima sağlıklı ve mutlu kalması için ihtiyaç duyduğu temel vitaminleri ve mineralleri de aldığından emin olacaksınız.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM