yükleniyor

WHISKAS BİFTEKLİ KONSERVE KEDİ MAMASI 400 GR

MSMWHISKAS BİFTEKLİ KONSERVE KEDİ MAMASI 400 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 7,25TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 3,63TL
21.09.2017 - 04.10.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
09080032
Marka :Whiskas
MSM

Ürün Açıklaması

 Whiskas Biftekli Kedi Maması  kediler için idealdir! İş yemeğe gelince kediler ağzının tadını bilir. Whiskas tarafından, kedilerin ihtiyaç duyduğu ve sevdiği besini oluşturmak için tüm bilinenler toplanıp bir araya geliyor ve büyük bir özenle paketleniyor. Kaliteli ve leziz içeriğiyle dikkatlice hazırlanan Whiskas ürünleri tamamen kedilerin iyi beslenmesini hedefliyor. Ayrıca Whiskas mamaları, kedilerin daima sağlıklı ve mutlu kalması için ihtiyaç duyduğu temel vitaminleri ve mineralleri de içermektedir.

Kediler her gün aynı şeyi yemekten hoşlanmazlar. Whiskas, kedinizin aradığı tüm çeşitleri size sunar. Kedinizi mama saatlerinde Whiskas Kuru’daki çıtır çıtır etli somunlarla şaşırtın. O, içi yumuşacık etli mamasını yerken, siz de onun protein , doğal yağlar  ve vitaminler  aldığından, bunu yaparken de dişlerinin sağlıklı kalacağından emin olacaksınız.

Günlük mama miktarını kedinizin aktivite seviyesine ve vücut durumuna göre ayarlayın. Kedinizin yanında her zaman temiz içme suyu bulundurun. Diyet değişikliğinde geçiş süresi tanıyın. Besleme rehberini kullanırken kedinizin sağlıklı ve vücudunun iyi durumda olduğundan emin olun.

Whiskas mamaları içerdiği Taurin ile kalp sağlığını destekler, doğal yağlar sayesinde tüylerinin parlamasına yardımcı olur. A Vitamini  ile göz sağlığını destekler ve dengeli mineral içeriği üriner sisteme destek olur. Özel aşındırıcı etkili fonksiyonel içeriğiyle diş ve diş eti sağlığını destekler.

Eğer kedinizin oyun oynarken ellerinizi ısırma alışkanlığı varsa, her ısırdığında onunla oyun oynamayı bırakarak onu eğitebilirsiniz. Kediniz sizi kızgınlık ile ısırıyorsa, ona sert tepkiler göstermeniz onu daha da kızdıracaktır ve o da saldırmaya devam edecektir. Oyun amaçlı ısırıyorsa ve sert tepki verdiyseniz, sizin oyunu devam ettirdiğinizi düşünecek ve yine ısırmaya devam edecektir. Halbuki, kediniz ellerinizi ısırdığı zaman onunla ilgilenmiyor görünürseniz bu huyundan zamanla vazgeçecektir.

Whiskas Biftekli Kedi Maması'nı Migros Sanal Market'in  Kedi Mamaları  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

WHISKAS KONSERVE 400GR BİFTEKLİ Leziz Whiskas® Konserve ürün gamımız, mamalarında o kadar lezzetli besinler barındırır ki, tüylü dostlarınızın mama saati geldiğinde siz bile imrenmeden edemeyeceksiniz. Ayrıca, daima sağlıklı ve mutlu kalması için ihtiyaç duyduğu temel vitaminleri ve mineralleri de aldığından emin olacaksınız.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM