yükleniyor

BONNIE TAVUKLU - OKYANUS BALIKLI KEDİ KONSERVESİ 385 GR

MSMBONNIE TAVUKLU - OKYANUS BALIKLI KEDİ KONSERVESİ 385 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 7,50TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
09080135
Marka :Bonnie
MSM

Ürün Açıklaması

 Bonnie Tavuklu- Okyanus Balıklı Kedi Konservesi , yapak koruyucu içermez. Sevimli dostlarımız kediler için idealdir. Unutmayın, kediler hayvansal protein oranı yüksek gıdalarla beslenmelidir. Balık eti omega 3 yağ asidi bakımından oldukça zengindir ve görme fonksiyonlarında, büyüme ve beyin gelişiminde etkilidir. Bu proteinler kedilerin kas yapısının sağlıklı olmasına, parlak deri- tüy yapısına ve güçlü bağışıklık sistemine sahip olmasına yardımcı olurlar.

Aynı zamanda sindirilebilirliği yüksek Yeni Zelanda et ürünleri içeren Bonnie konserveler, lezzet ustası Heinz Wattie’s Ltd tarafından özel soslu ve jöleli olarak üretilmiştir. Bonnie Konserve mamalar, üriner sistem sağlığını destekler ve ihtiyacı olan tüm mineral ve vitaminleri tam ve dengeli bir şekilde içerir.

Bonnie konsere kedi maması, AAFCO (Association of American Feed Control Officials) tarafından belirlenen besin standartlarına uygun olup, içeriğinde bulunan yüksek taze et oranı ile %100 komple ve dengeli beslenme sağlar.

Mamanın içeriği ; Tavuk eti, beyaz okyanus balığı, sığır eti, kuzu eti, et ürünleri, tahıllar, balık ve tavuk aroması, balık ve tavuk jölesi, bitkisel protein, mineraller, vitaminler.


Ürün analizi: Ham Protein %7.50 , Ham Yağ %3.80 , Ham Lif  %0.20 , Ham Kül %1.70


Bonnie Tavuklu- Okyanus Balıklı Kedi Maması'nı Migros Sanal Market'in  Kedi Mamaları  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM