yükleniyor

BONNIE SIĞIR - BÖBREKLİ KEDİ KONSERVESİ 385 GR

MSMBONNIE SIĞIR - BÖBREKLİ KEDİ KONSERVESİ 385 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 7,15TL
Ürün notu
facebook share
09080137
Marka :Bonnie
MSM

Ürün Açıklaması

 Bonnie Sığır - Böbrekli Kedi Konservesi 385 gr.  kediler hayvansal protein oranı yüksek gıdalarla beslenmelidir. Biftek ve böbrek eti kediler için yüksek protein kaynaklarıdır. Bu proteinler kedilerin kas yapısının sağlıklı olmasına, parlak deri- tüy yapısına ve güçlü bağışıklık sistemine sahip olmasına yardımcı olurlar. Aynı zamanda sindirilebilirliği yüksek Yeni Zelanda  et ürünleri içeren Bonnie konserveler, lezzet ustası Heinz Wattie’s Ltd. tarafından özel soslu ve jöleli olarak üretilmiştir. 

Bonnie Konserve mamalar, üriner sistem sağlığını  destekler ve ihtiyacı olan tüm mineral ve vitaminleri tam ve dengeli bir şekilde içerir.  AAFCO (Association of American Feed Control Officials) tarafından belirlenen besin standartlarına uygun olup, içeriğinde bulunan yüksek taze et oranı ile %100 komple ve dengeli beslenme sağlar. Yapay koruyucu içermez.

 Mamanın içeriği;  Sığır eti, böbrek eti, et türevleri, kuzu eti, sığır ve böbrek eti aroması, sığır ve böbrek jölesi, tahıllar, mineraller, vitaminler, bitkisel proteinler.

 

Ürün analizi : Ham Protein %7.50 , Ham Yağ %4.00 , Ham Lif  %0.20 , Ham Kül %1.50


Sağlıklı bir kedinin vücut kondüsyonu iyidir, kas kütlesi iyi korunmuştur, vücudu esnektir, hareketleri hızlı ve enerjiktir, kilosu idealdir, zayıf ya da kilolu değildir. Tüyleri yumuşaktır keçeleşme yoktur, bağışıklık sistemi iyi korunmuştur. Sık hastalanmaz, gözleri canlı ve parlaktır, iştahı yerindedir, dışkı kalitesi yüksektir, dışkılama sayısı azdır.

Bonnie Sığır - Böbrekli Kedi Konservesi'ni Migros Sanal Market'in Kedi Mamaları reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM