yükleniyor

CHAMPION MUHABBET YEMİ 400 G MEYVELİ HEDİYE

MSMCHAMPION MUHABBET YEMİ 400 G MEYVELİ HEDİYE
  • Satış Fiyatı :
  • 7,50TL
Ürün notu
facebook share
09090026
Marka :Champion
MSM

Ürün Açıklaması

Champion Muhabbet Yemi 400 gr. (Meyveli Hediyeli)evlerin sevimli üyesi, muhabbet kuşu için özel olarak hazırlanmış lezzetli bir yemdir. Muhabbet kuşlarının ihtiyaç duyduğu besinleri sağlar. Tadı, kolay yiyebilecekleri yapısı ile özellikle tercih sebebidir. Çeşitli vitamin ve mineraller içeren yapısı ile sağlıklı bir besindir. Boşalan yemleri temizlemek oldukça kolaydır. Bunun için yem kutusunu sallayarak kabukların üstte kalmasını sağlayıp, üfleyerek onları dolu yemlerden ayırabilirsiniz.

Muhabbet kuşları taklit yeteneği gelişmiş hayvanlardır. Bu sebeple bazı kısa kelimeleri söylemeleri mümkündür. Bir muhabbet kuşunun konuşmasını sağlamak sabır ve ilgi ister. Yavru muhabbet kuşları kelimeleri daha hızlı öğrenir ve eğitilmeleri daha kolaydır. Bir muhabbet kuşunu konuşturabilmek için her gün belli bir kelimeyi yanında sürekli olarak tekrarlamanız gerekmektedir. Seçtiğiniz kelimenin çok uzun ya da karmaşık olmamasına dikkat etmelisiniz. İlk kelimesini yavaş yavaş öğrenmeye başladıktan sonra istediğiniz diğer kelimeleri de aynı metodu kullanarak öğretebilirsiniz.

Champion Muhabbet Yemi'ni meyveli hediyesi ile Migros Sanal Market'in Kuş Yemleri reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

CHAMPION MEYVELİ MUHABBET KUŞU YEMİ 400 GR
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM