yükleniyor

CHAMPION TAHILLI MUHABBET YEMİ 400 GR

MSMCHAMPION TAHILLI MUHABBET YEMİ 400 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 8,25TL
Ürün notu
facebook share
09090027
Marka :Champion
MSM

Ürün Açıklaması

Champion Tahıllı Muhabbet Yemi 450 gr.evlerin sevimli üyesi, muhabbet kuşu için özel olarak hazırlanmış lezzetli bir yemdir. Muhabbet kuşlarının ihtiyaç duyduğu besinleri sağlar. Tadı, kolay yiyebilecekleri yapısı ile özellikle tercih sebebidir. Tahıllı içeriği, çeşitli vitamin ve mineraller içeren yapısı ile sağlıklı bir besindir. Boşalan yemleri temizlemek oldukça kolaydır. Bunun için yem kutusunu sallayarak kabukların üstte kalmasını sağlayıp, üfleyerek onları dolu yemlerden ayırabilirsiniz.

Muhabbet kuşları taklit yeteneği gelişmiş hayvanlardır. Bu sebeple bazı kısa kelimeleri söylemeleri mümkündür. Bir muhabbet kuşunun konuşmasını sağlamak sabır ve ilgi ister. Yavru muhabbet kuşları kelimeleri daha hızlı öğrenir ve eğitilmeleri daha kolaydır. Bir muhabbet kuşunu konuşturabilmek için her gün belli bir kelimeyi yanında sürekli olarak tekrarlamanız gerekmektedir. Seçtiğiniz kelimenin çok uzun ya da karmaşık olmamasına dikkat etmelisiniz. İlk kelimesini yavaş yavaş öğrenmeye başladıktan sonra istediğiniz diğer kelimeleri de aynı metodu kullanarak öğretebilirsiniz.

Champion Tahıllı Muhabbet Yemi'ni Migros Sanal Market'in Kuş Yemlerireyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Bu Fırsat Kaçmaz !
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM