yükleniyor

QMAX ERKEK DESENLİ DENİZ ŞORTU

MSMQMAX ERKEK DESENLİ DENİZ ŞORTU
  • Satış Fiyatı :
  • 12,00TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 7,20TL
21.09.2017 - 04.10.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
51808755
Marka :Qmax
MSM

Ürün Açıklaması

QMAX Desenli Erkek Deniz Şortutasarımı ile göz dolduran bir üründür. Paça boyu oldukça ideal olan bu ürünün deseni oldukça şık ve rengi de yaza uygundur. Kolayca kuruyan yapısı ile plajda rahat etmenizi sağlar. Belden ayarlamalı olduğu için, bedeninize uygun genişliği kendiniz belirleyebilirsiniz.

 Yaz aylarında tatilde kaliteli, sağlıklı ve  kalıcı bir bronzlaşma için  güneşe çıkış saatleri çok önemlidir. Plajda ilk günden itibaren uzun sürelerle güneşe maruz kalmak cilde büyük zarar verebilmektedir. Bu sebeple güneşlenme süresi yavaş yavaş artırılmalıdır.  Sağlıklı ve ideal bronzluk için sabahları 10. 30'a kadar, öğleden sonra ise 15.30'dan sonra güneşlenmeyi tercih etmek gerekmektedir. Cilt tipine uygun bir güneş sütü kullanmak da son derece önem taşımaktadır. Ten rengi açık olanlar yüksek faktörlü güneş kremleri kullanmaya özen göstermelidirler.

QMAX Desenli Erkek Deniz Şortu'nu Migros Sanal Market'inPlaj Kıyafetlerikategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyionline ya da kapıda kredi kartıile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM